Серіали » Мультсеріал » Непереможний Спайдермен

Непереможний Спайдермен

Spider-Man Unlimited
100%
6.4

Коротко про серіал «Непереможний Спайдермен»

Непереможний Спайдермен (Spider-Man Unlimited) є однією з телевізійних версій Людини-павука. Мультсеріал можна вважати продовженням оригінального мультсеріалу 1994 року Спайдермен (Spider-Man TAS).
Астронавт Джон Джеймсон, син Джона Джеймсона, відправляється на точну копію нашої планети - Анти-Землю. Несподівано на корабель проникають сімбіоти Жовчний і Кривавий. Пітер намагається врятувати Джона, але йому це не вдається. Через кілька тижнів по телевізору показують екстрене повідомлення Джона з Анти-Землі. Розуміючи що йому потрібна допомога, Пітер розробляє удосконалений костюм і відправляється на Анти-Землю. Після прибуття на Анти-Землю він виявляє, що половина населення Анти-Землі - звіряни, а правитель цього світу - людина, названий Вищим Розумом. Протягом усього серіалу Пітер бореться з лицарями Вищого Розуму і симбіотами. Також у нього з'являються друзі - Наоко Ямада-Джонс, її син Шейн і бунтівники Джон Джеймсон, Гіт Хоскінс, Карен Омейлі, Дарвуд Бромлі і Гоблін (Гектор Джонс).
Дивитися Непереможний Спайдермен в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Плеєр 2 Трейлер
Графік виходу серій «Непереможний Спайдермен»
1 сезон
Номер серії Назва серії Дата виходу Статус
1 сезон 13 серія Destiny Unleashed 31 бер 2001, Сб
1 сезон 12 серія Sins Of The Fathers 24 бер 2001, Сб
1 сезон 11 серія One Is The Loneliest Number 17 бер 2001, Сб
Коментарі (1)
  1. Марко
    Марко 4 січня 2022 15:28
    Сьогодні вирішив подивитися непереможну людину павука у 18 років, а коли я дізнався про цей серіал я вирішив згадати своє дитинство коли мені було 5-7 років. Сподіваюсь що 1 сезон мені сподобається, а 2 сезон я вже сам вирішуватиму дивитись його чи ні, якщо я не помиляюсь, підкажіть у кількісті сезонів.