Серіали » Серіали » Коли падають небеса

Коли падають небеса

Falling Skies
NAN%
7.2

Коротко про серіал «Коли падають небеса»

Після вторгнення інопланетяни залишили планету в руїнах. Через півроку декілька людей з тих, хто вижив, об'єдналися за межами великих міст. Кожен день вони борються за своє існування. Але крім цього людство намагається відвоювати свої землі і зрозуміти причину такого жорстокого поводження прибульців. У центрі сюжету - Том Мейсон, колишній викладач університету Бостона. Його син потрапив у полон до інопланетян. Мейсон стає командиром Другого Массачусетського полку і вступає в бій з силами противника.

У 2009 році канал TNT оголосив про пілотну серію для проекту про вторгнення інопланетян на Землю. У створенні серіалу взяли участь відомий сценарист і оскарівський номінант Роберт Родат ("Врятувати рядового Райана", "Патріот" Роланда Еммеріха, "Тор: Царство темряви"), а також Стівен Спілберг. Саме режисерові належить ідея назви проекту "Коли падають небеса". Пізніше Спілберг і Родат виступили в якості продюсерів.

Серед режисерів фантастичного бойовика числяться Джон Дал ("Ганнібал"), Сет Манн ("Батьківщина"), Мігель Сапочник ("Доктор Хаус"), Бред Тернер ("Сосни"), Ноа Уайлі ("Бібліотекарі") та ін. Зйомки пілотного випуску і наступних серій в основному проходили в Канаді.

Ще в червні 2009 року стало відомо, що на головну роль Тома Мейсона було взято Ноа Уайлі. Пізніше він також зайняв крісло продюсера і режисера серіалу "Коли падають небеса". У фантастичному бойовику знялися Мун Бладгуд ("Нещадний"), Дрю Рой ("Ханна Монтана"), Коннор Джессап ("Чорний дрізд"), Сара Картер ("Блондинка в шоколаді"), Даг Джонс ("Багряний пік"), Райан Роббінс ("Розумний сумнів"), Глорія Рубен ("Містер Робот"), Роберт Шон Леонард ("Доктор Хаус"), Каталіна Сандіно Морено ("Че") та ін.

Прем'єра серіалу "Коли падають небеса" відбулася 19 червня 2011 року. Останній п'ятий сезон вийшов у 2015 році.
Дивитися Коли падають небеса в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Плеєр 2 Трейлер
Графік виходу серій «Коли падають небеса»
1 сезон
Номер серії Назва серії Дата виходу Статус
1 сезон 10 серія Eight Hours 7 сер 2011, Нд
1 сезон 9 серія Mutiny 7 сер 2011, Нд
1 сезон 8 серія What Hides Beneath 31 лип 2011, Нд
Коментарі (0)