Серіали » Серіали » Візитери

Візитери

V
100%
6.8

Коротко про серіал «Візитери»

Серіал є рімейком оригінального серіалу 1983 року.
Сьогодні весь світ прокинувся і побачив, що над кожним містом ширяють космічні кораблі. Прибульці стверджують, що прийшли з миром, і пропонують подарунки у вигляді медичних відкриттів і технологічних удосконалень. Вони обіцяють, що не зашкодять. Більшість людства вірить, що чужі прибули якраз тоді, коли в них потребували. Люди з радістю приймають їх допомогу.
Під час розслідування терористичного осередку агент держбезпеки Еріка Еванс виявляє щось зовсім не нешкідливе. Коли її напарник намагається її вбити, Еріка дізнається, що прибульці планують потрапити до уряду і великих корпорацій, щоб у майбутньому захопити все людство. Але переконати в цьому інших практично неможливо, адже в руках прибульців два потужних козиря. По-перше, вони завоювали віру і любов людей, завдяки своїм подарункам. По-друге, вони взяли під контроль майже всіх підлітків.
Тисячі підлітків, включаючи сина Еріки, були призначені «послами миру», але насправді вони шпигують для прибульців, не підозрюючи про це. Еріка вимушена вступити до руху опору, де вона знайомиться з Райаном, прибульцем, який хоче врятувати людство. Еріці доведеться знаходити рівновагу між опором, роботою, і турботою про свого сина, який став на бік ворогів...
Дивитися Візитери в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Плеєр 2 Трейлер
Графік виходу серій «Візитери»
2 сезон
Номер серії Назва серії Дата виходу Статус
2 сезон 10 серія Mother's Day 15 бер 2011, Вт
2 сезон 9 серія Devil in a Blue Dress 8 бер 2011, Вт
2 сезон 8 серія Uneasy Lies the Head 1 бер 2011, Вт
Коментарі (0)