Серіали » Аніме » Зошит смерті

Зошит смерті

Death Note: Desu nôto
100%
9.0

Коротко про серіал «Зошит смерті»

У старшокласника Лайта Ягамі в житті є все: успіх в школі, популярність серед однолітків, чудові батьки, блискуче майбутнє. Можливо, тому так важко йому жити у світі, повному несправедливості, усвідомлювати, що жодні закони не здатні виправити людей і очистити світ від зла. Але одного дня хлопець знаходить дивний чорний зошит і знайомиться з її власником — шініґамі Рюком.

Можливості «Зошита смерті» дозволяють Лайту стати Кірою — загадковим і усезнаючим вбивцею, який карає злочинців. Більш того — вивчивши правила використання зошита, хлопець успішно уникає пасток, розставлених спецслужбами. Ніхто не може його зловити.

В таємничого «L» ніколи не було поразок: зберігаючи інкогніто, він успішно розплутував найважчі справи і допомагав поліції. Поява Кіри стала викликом для його екстраординарних здібностей.

Отже, двоє вельми розумних і обдарованих юнаків стикаються в смертельному протистоянні, і тепер кожна дрібниця, кожна випадковість може схилити ваги на ту або іншу сторону. На стороні Лайта — могутній «Зошит Смерті». В «L» є підтримка поліції і досвід. І ніхто не збирається програвати або задаватися…
Дивитися Зошит смерті в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Плеєр 2 Трейлер
Графік виходу серій «Зошит смерті»
1 сезон
Номер серії Назва серії Дата виходу Статус
1 сезон 19 серія Matsuda 20 лют 2007, Вт
1 сезон 18 серія Comrade 13 лют 2007, Вт
1 сезон 17 серія Execution 6 лют 2007, Вт
Коментарі (0)