Серіали » Мультсеріал » Месники: Вистояти разом

Месники: Вистояти разом

Avengers
100%
5.3

Коротко про серіал «Месники: Вистояти разом»

Месники (англ. Avengers) — елітна команда з коміксів компанії Marvel. Вона була створена письменником Стеном Лі та художником Джеком Кірбі і вперше з’явилася в коміксі The Avengers # 1 у вересні 1963 року.

Мультсеріал розповідає про команду, заснованої на сюжеті фільму 1984 року «Месники Західного узбережжя», яка складається з Чоловіка-мурахи, Оси, Чарівника, Тигриці, Ока яструба і Відьми Скарлет, а також в перших серіях до команди приєднуються Зір і Сокіл. За невизначених причин «Велика трійка» Месників: Капітан Америка та Залізна Людина з’явилися тільки по разу кожен, а Тор поза заставки не з’являвся в мультсеріалі взагалі.

У мультсеріалі показано безліч супротивників Месників з коміксів, серед яких створений Хенком Пімом робот Альтрон, божевільний учений Яйцеголовий, завойовник з майбутнього Канг, давній ворог Ока яструба Фехтувальник і команда суперзлодіїв Повелителі Зла. Так само була показана Атлантида і конфлікт її короля Немур з потенційним узурпатором Аттумой. Головними противниками протягом серіалу були члени злочинної групи Зодіак. Мультфільм зробив кілька відсилань на аспекти історії персонажів коміксів, таких як дружба Капітана Америки і Сокіла, капризи в характері Ока яструба та інші. Поза цим весь серіал мав мало спільного з коміксами, головним чином через склад команди і постановки кожної серії.
Дивитися Месники: Вистояти разом в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Плеєр 2 Трейлер
Графік виходу серій «Месники: Вистояти разом»
1 сезон
Номер серії Назва серії Дата виходу Статус
1 сезон 13 серія Earth and Fire (2) 26 лют 2000, Сб
1 сезон 12 серія Earth and Fire (1) 19 лют 2000, Сб
1 сезон 11 серія The Sorceress's Apprentice 12 лют 2000, Сб
Коментарі (0)