Серіали » Серіали » Драма » Північ і Південь

Північ і Південь

North & South
77%
8.6

Коротко про серіал «Північ і Південь»

Уже немолодий гелстонський священик Річард Гейл після багатьох років сумнівів зважується залишити церкву та забезпечене життя на Півдні, оскільки не може далі проповідувати те, у чому сам до кінця не певен. Університетський товариш допомагає йому та його сім'ї влаштуватися в Мілтоні, одному із промислових центрів Півночі країни.

Тоді як містер Гейл, окрилений надією знайти своє справжнє покликання на викладацькій ниві, захоплюється енергією місцевих жителів, його дружина Марія та донька Маргарет, відірвані від рідних місць та численних друзів, почуваються тут дуже незатишно і самотньо.

Маргарет, освічена молода леді з сильною волею і широкими поглядами, зрештою вирішує пізнати Мілтон і характер його мешканців. Заприязнившись із родиною робітника Ніколаса Хіггінса, вона перейнялася щирою симпатією і співчуттям до людей, що тяжко і за копійки працюють на фабриках. Натомість власники фабрик здаються їй втіленням усіх найгірших людських рис.

Один із місцевих фабрикантів, Джон Торнтон, стає учнем і хорошим другом її батька. Між Маргарет та Джоном, які вперше зустрілися за неприємних обставин, часто спалахують суперечки, а з боку молодого принципового промисловця — і щире ніжне почуття…

Маргарет доведеться багато пережити, приборкати свою гордість та позбавитися багатьох упереджень, щоб таки зрозуміти власне серце…
Дивитися Північ і Південь в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Трейлер
Графік виходу серій «Північ і Південь»
1 сезон
Номер серії Назва серії Дата виходу Статус
1 сезон 4 серія Episode 4 14 лис 2004, Нд
1 сезон 3 серія Episode 3 14 лис 2004, Нд
1 сезон 2 серія Episode 2 14 лис 2004, Нд
Коментарі (0)