Серіали » Серіали » Блейд

Блейд

Blade: The Series
100%
6.3

Коротко про серіал «Блейд»

Вампіри правлять світом. Вони потіснили людей, як пішаків. Потайки від більшості людей століттями йде кровопролитна війна між живими і мертвими. Але тільки один мисливець вирішив їм протистояти. Його покликання — шукати і знищувати кровожерних упирів, оберігати нас від них. Ім'я йому Блейд.

Сюжет серіалу відбувається після фільму «Блейд: Трійця», який увійшов у кіноіндустрію, як одна із найвдаліших саг про життя вампірів. Після активації невеликої кількості вірусу «Денна зірка» раса вампірів не зникла з лиця землі. І місія Блейда, переслідувати і мстити ненаситним упирям, знову набирає силу. Цього разу його першою жертвою стає армійський офіцер, від якого мисливець дізнається, що головна організація вампірів розміщується в Детройті. Недовго думаючи, мисливець вирушає туди.

У цей час військовий лікар Кріста Старр повертається додому в Детройт зі служби в Іраку і дізнається, що її брат-близнюк Зак загинув за дивних обставин. Поліція не діє, і вона починає власне розслідування. Її пошуки, зрештою, приводять до Блейда, а також до самого убивці — Маркуса Ван Скайвера. І тут розпочинається найцікавіше…
Дивитися Блейд в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Плеєр 2 Трейлер
Графік виходу серій «Блейд»
1 сезон
Номер серії Назва серії Дата виходу Статус
1 сезон 13 серія Conclave 13 вер 2006, Ср
1 сезон 12 серія Monsters 6 вер 2006, Ср
1 сезон 11 серія Hunters 30 сер 2006, Ср
Коментарі (0)