Серіали » Серіали » Американська історія жаху

Американська історія жаху

American Horror Story
100%
8.0

Коротко про серіал «Американська історія жаху»

Антологія жахів, кожен сезон якої відбувається в іншому часі, іншому місці та з іншими персонажами.

Будинок вбивця: У першому сезоні головними героями виступає сім'я Хармонів. У пошуках нового життя пара і дитина переїжджають зі своїми секретами до старого маєтку. Незабаром з'ясовується, що нове житло Хармонів є притулком привидів - всіх тих, хто помер в будинку.

Психлікарня: Другий сезон переносить глядача у 60-ті роки ХХ ст. Кіт Уокер, головний підозрюваний в серії вбивств молодих жінок, направлений на лікування в психіатричну лікарню для злочинців. Лана Уінтерс, журналіст, що висвітлює справу Уокера, приїжджає туди ж, щоб стати свідком жорстоких подій і незаконних дій з боку адміністрації клініки.

Шабаш: В центрі сюжету третього сезону відьми, які вижили після салемського процесу, що ховаються в пансіоні для дівчат. Там вони будуть вчитися захищати себе. Те, що відбувається не пройшло повз уваги Верховної відьми, яка, після довгої перерви, повертається в місто.

Фрік Шоу: 50-ті роки ХХ ст. Четвертий сезон розповідає історію бродячого цирку, який приїхав у тихе містечко. Їх прибуття співпало з появою в Джупітері темної сили, що тероризує і жителів, і працівників цирку. Останні намагаються вижити, займаючись ремеслом, що вимирає.

Готель: Центральною фігурою п'ятого сезону виступає готель Кортез із його 90 річною історією. Сьогодення, в особі детектива Джона Лоу, який шукає серійного вбивцю, переплітається з моторошними подіями минулого готелю. Кортез населений демонами і примарами, кожна з яких може розповісти свою страшну історію.

Роанок: Оповідає про подружню пару, чиї переживання розігруються акторами. Шелбі і Метт Міллер переїхали з Лос-Анджелеса, Каліфорнія, в будинок в Північній Кароліні, після жорстокого нападу на Метта на вулиці. Метт був госпіталізований і ця ситуація викликала у Шелбі викидень. Як тільки пара переїжджає в свій новий будинок, дивні і паранормальні явища починають переслідувати їх.

Культ: Дії сезону розгортаються в передмісті сучасного Детройта. У головній ролі - Сара Полсон, яка грає жительку Нью-Йорка, що страждає посттравматичним стресовим розладом, викликаним драматичними подіями 11 вересня. У неї розвинулися цілих три фобії: трипофобія - тривожність, яка виникає при вигляді об'єктів з дірками або опуклостями; коулрофобія - боязнь клоунів, і гемофобія - боязнь крові. З плином часу вона навчилася справлятися зі своїми страхами завдяки своїй дружині (Елісон Пілл). Але перемога Дональда Трампа на виборах відновила її страхи. Коли героїні Сари загрожує група зловісних клоунів, натхнених ідеями «Зведеного апельсина», її дружина думає, що з нею відбувається психоз. Відсутність підтримки штовхає героїню Сари вжити рішучих заходів для того, щоб захистити себе і свою сім'ю.
Дивитися Американська історія жаху в хорошій якості
Світло
Дивитися онлайн Плеєр 2 Трейлер
Графіку немає
Коментарі (0)